Villinki - Skano.com

Baldai

Villinki

Pastovios vertybės

Villinki serija - saviti iš beržo medienos pagaminti baldai. Šios serijos dizaino idėja gimė Suomių įlankos salose. Jai būdingas šiaurietiškas grožis, patvarumas ir naudojimo universalumas.

Jei norime, aukštos kokybės Villinki baldų serija mums tarnaus visą gyvenimą!

Plati naudojimo sritis

Į Villinki baldus malonu žiūrėti, juos liesti ir naudoti. Vitrinas su grūdinto stiklo stumdomomis durelėmis ir spintų modulius su medinėmis durelėmis galima pagal norą ir poreikius naudoti kaip knygų lentyną, juose galima laikyti įvairias kolekcijas, dekoratyvius daiktus arba indus. Statant modulius vieną ant kito arba greta, labai lengva sukurti derinius svetainei, valgomajam, vaikų kambariui arba biurui.

Lengva montuoti

Vitrinose naudojami metaliniai slankikliai, įtaisyti viršutinėje modulio dalyje, yra paslėpti ir nekaupia dulkių. Baldų serijai taip pat priklauso įvairūs stalčių ir lentynų moduliai, valgomojo kambario stalas ir kėdės bei rašomasis stalas.

Gaminant „Villinki" baldus paviršių padengimui naudojami tiktai ekologiški dažai ar beicai. Visos paviršiaus apdorojimo priemonės yra gaminamos vandens pagrindu. Siekiant idealaus rezultato, gaminant derinama ilgalaikė stalių patirtis ir šiuolaikinė aukščiausia technologija.

valge 11  woodwash 12  tamm 13  tumepruun 03  mocca 12
W-Baltos WA-Wood wash O-Ąžuolas DB-Tamsiai rudos M-Moka

 

VILLINKI KATALOGAS

villinki-3fotos

 

Produktas pagamintas pagal kokybės vadybos sistemą, kuri atitinka ISO 9001:2000 standarto reikalavimus ir patvirtinta „Bureau Veritas Certification" bendrovės. Pažymėjimo Nr. EST91383A