Villinki - Skano.com

Меблі

Villinki

Villinki - Незмінні цінності

Щодо образу серії Villinki ми маємо справу самобутніми меблями суцільного березового дерева, ідея яких народилася на островах Фінської затоки, і які характеризуються північною красою, стійкістю та спроможністю до різноманітного використання.

Серія високоякісних меблів Villinki може прослужити протягом усього життя, якщо тільки захотіти цього!

Широкий спектр використання

Меблі Villinki пропонують приємні емоції, коли на них дивишся, їх торкаєшся, або ними користуєшся. Вітрини з розсувними дверцятами із загартованого скла та модульні шафи з дерев'яними дверцятами можна використовувати відповідно до бажанням і потребами - в якості книжкової полиці, місця для зберігання різних колекцій, декоративних предметів або столового посуду тощо. Розміщуючи модулі один на другий, або один біля другого, можливо складати комбінації і до зали, і до дитячої кімнати, їдальні, або контори.

Легко розмістити

Для вітрин використані металеві повзунки, що легко рухаються, що встановлені у верхній частині модуля. Вони залишаються невидимими для нас, і в них не накопичується пил.
До того ж, в меблевій серії ще є різноманітні модулі полиць та шухляд, кухонний стіл та стільці і письмовий стіл.

У виробництві Villinki використовуються екологічно чисті матеріали - це морилки і фарби на водній основі. Виробництво Villinki базується на багаторічному досвіді столярів-умільців та найсучасніших технологіях, що дозволяє досягти ідеального результату.

valge 11  woodwash 12  tamm 13  tumepruun 03  mocca 12
W-білий WA-wood wash  O-дуб  DB-темно–коричневий  M-мокка

 

VILLINKI КАТАЛОГ.

villinki-3fotos

 

При виробництві виробу застосовувалася відповідно стандарту ISO 9001:2000 система управління якістю, яка визнана Bureau Veritas Certification.
№ сертифіката: EST91383A