Pretensioonide esitamine - Skano.com

Kliendile

Pretensioonide esitamine

PRETENSIOONI ESITAMISE KORD

  • Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.
  • Müüja ei vastuta toodete tekkinud kahjude eest, kui Toodet ei ole kasutatud sihtotstarbeliselt, ei ole hooldatud vastavalt mööbli käsitsemisjuhendile, toote paigaldusel ei ole Ostja järginud tootega kaasas olevat kokkupanekujuhendit, toode on remonditud ostja või kolmandate isikute poolt, tootele on lisatud algselt mitte ettenähtud detaile.
  • Müüja ei vastuta Toote loomulikule kulumisele, samuti toote konstruktsiooni ja/või koostematerjalide loomulikust tekstuurist tulenevatele värvitooni erinevustele. Kuna tegemist on naturaalsest materialist toodete või tootedetailidega, siis toonides võib aja jooksul tekkida muutusi, mis on põhiliselt tingitud valguse pleekivast mõjust. Samuti Müüja ei vastuta kergesti purunevad materjalide eest (klaas, tehismaterjalid jne)
  • Toote nõuetele mittevastuse või puuduste ilmemisel, peab Ostja sellest teatama Müüjale mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta toote defektist teada sai, esitades pretensiooni kirjalikult. Pretensioon palume edastada Müüja esindusse, kust toode või teenus oli ostetud:

-         Järve keskuse mööblisalong, Tallinn, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

-         Pärnu mnt 158/1 mööblisalong, Tallinn, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

-         E-Kaubamaja mööblislaong, Tartu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

-         Vabrikupood, Pärnu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Pretensioonis tuleb ära märkida:

-         Ostja nimi ja kontaktandmeid;

-         Pretensiooni esitamise kuupäeva;

-         Toote või Teenuse puuduse kirjeldust;

-         Müüjale esitatavat nõuet.

-         Toote ostu tõendavat dokumenti või selle koopiat.

Müüja vastab pretensioonile kirjalikult 14 päeva jooksul pärast kliendipoolse pretensiooni kättesaamist.

  • Ostja ja Müüja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui Ostja ei ole nõus Müüja poolt pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, ta võib esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12, Tallinn 1117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.